20181031105806849
20181031105826157
20181031105842936
Produkte
Coreshine Led Linear Lighting System
  • 30W / 40W / 60W / 35W / 50W / 70W opsionale
  • Dali / 1-10V / DIMswitch dimmable optional
  • mprehtë / ngushtë / gjerë / përmbytja / banesë / asimetrike / të dyfishtë asimetrik
  • 5/8/12 tela trunking hekurudhor
  • Ruajtja s «nsor, sensor mikrovalë
  • L, T, X lidhës nyje
  • 160LM për vat
  • Furnizimi sigurisë emergjente qendror / ndërtuar> në furnizim të baterisë
  • kurrizit / zinxhir / rod / sipërfaqe montuar / kapëse montimi
Coreshine
LED lineare Lighting Solutions

CoreShine, një dekadë vit kompani të vjetër sjell dritë në jetën tuaj duke ndriçues tuaja zyra, fabrika, magazina, qendrat tregtare, aeroportet, shkollat ​​etj me cilësinë e lartë LED Linear produktet e ndriçimit dhe zgjidhjet. Gjatë viteve, ne kemi qenë innovating produkteve tona ndriçim LED të ju jap të shëndetshme mjedis të ulët të karbonit me konsum të ulët të energjisë. Me standardet globale të prodhimit dhe të ndryshme ...

Aplikacion
ekspozitë

Online Shërbim Close

 • Sam
 • WhatsApp Online Chat!