20181031105806849
20181031105826157
20181031105842936
производи
Coreshine Лед Линеарна систем за осветлување
  • 30W / 40W / 60W / 35W / 50W / 70W опционално
  • DALI / 1-10V / DIMswitch се регулира со потенциометар опционални
  • остар / тесен / широк / потопот / стан / асиметрични / двојно асиметрични
  • 5/8/12 жица развод железнички
  • Летно s «nsor, микробранова сензор
  • L, T, X конектор јазол
  • 160LM по ват
  • централна итна безбедност на понудата / изградена> во понудата на батеријата
  • кабел / синџир / шипки / за површинска монтажа / монтажа клип
Coreshine
LED Линеарна решенија за осветлување

CoreShine, десет години компанијата носи светлина на вашиот живот со светење вашите канцеларии, фабрики, магацини, трговски центри, аеродроми, училишта и слично, со својот висок квалитет LED Линеарна осветлување производи и решенија. Со текот на годините, ние сме биле иновациите нашите LED осветлување производи за да ви даде здрав ниска употреба на јаглерод животната средина со ниска потрошувачка на енергија. Со глобални стандарди за производство и разни ...

апликација
изложба

Онлајн услуги Затвори

WhatsApp Онлајн Chat!